2014 yılında Alanya merkezli kurulan Akdeniz Safir Alüminyum Pvc ve Cam Ltd Şti kuruluşundan günümüze kadar alüminyum doğrama, pvc doğrama ,kompozit kaplama imalatı ve montajı üzerine faaliyet göstermektedir. Kısa sürede sektörün lokomotif firmaları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda Linea Rossa ve Fıratpen bayilikleri ile hizmet vermektedir.

Sektörde kısa sürede hacimli, kaliteli işleri zamanında ve ön görülen maliyetler çerçevesinde başarıyla tamamlamıştır.

Firma bölgenin otel, AVM, rezidans gibi büyük projelerin altına imzasını atarken, istikrar, güven ve kalite politikasıyla her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Akdeniz Safir Alüminyum Pvc ve Cam Ltd Şti, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

Akdeniz Safir Alüminyum Pvc ve Cam Ltd Şti 2000 m 2 kapalı alana sahip üretim tesisi ile 2020  yılının Mart ayı içerisinde yeni fabrika binası ile  faaliyete devam etmektedir.

Yeni yatırımıyla birlikte üstlenmiş olduğu projelere daha geniş kapsamlı hizmet verebilen Akdeniz Safir Alüminyum Pvc ve Cam Ltd Şti, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

Akdeniz Safir Alüminyum Pvc ve Cam Ltd Şti, sektördeki, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmamış; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalamıştır. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurulduğu günden bu yana geliştirmekte olduğu makine parkuru ve alt yapısı ile daima geleceği hedefleyen Akdeniz Safir Alüminyum Pvc ve Cam Ltd Şti,

Cnc teknoloji, denetim ve takip alt yapısı, ve bunun gibi bir çok yüksek teknoloji ve endüstri standartları ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda memnuniyetlerini ve tedarik performanslarını en yüksek düzeyde tutmak için kalite standartlarımızı en yüksek teknoloji ve iletişim modelleri ile desteklemekteyiz

Alüminyumun estetik ve fonksiyon açısından getirdiği çözümlerin çokluğundan dolayı, mimar ve müşterilerin isteklerini yerine getirmek için mimar,deneyimli teknik ofis personeli ve işinin uzmanı imalat – montaj ekibiyle, ortaya güzel işler çıkarmak için çalışmalar yapmaktadır.